Festival malých scénických forem

6. listopadu 2018 proběhne od 9 hodin v Kulturním domě Rubín v Brně akce s názvem “Festival malých scénických forem.” Jednodenní festival je zaměřen na prezentaci divadelních, hudebních a tanečních aktivit žáků praktických škol jednoletých a dvouletých. Formou krátkých vystoupení žáci těchto škol předvedou v prostorách kulturního domu své umělecké schopnosti a dovednosti. Účastníci setkání budou moci také konzultovat svá vystoupení s odbornou porotou a sdílet zážitky ze jednotlivých vystoupení sami mezi sebou. Cílem festivalu je založení tradice setkávání žáků a učitelů praktický škol a vytvoření prostoru pro vzájemnou konzultaci a výměnu zkušeností v oblasti uměleckých a umělecko-terapeutických aktivit. Projekt svou otevřeností zároveň nabízí možnost prezentovat umělecké aktivity žáků s mentálním postižením široké veřejnosti. Jedná se o jedinečný projekt svého druhu v České Republice.

Organizátorem akce je MŠ a ZŠ speciální, Ibsenka Brno, ředitel P. Hanák

nahrávám mapu....