Mimořádná nabídka prázdninového umělecko-relaxačního týdne na Vysočině.

Milé kolegyně a kolegové,

neodvratně se b/plíží -krok-sum-krok- konec našeho projektu IMUZA, ještě malé setkání Morava, velké setkání  nás všech (nosné téma muziko/terapie/filetika) s megakoncertem  (Kongresové centrum) a vernisáží ve Zlíně a … šlus.

Ale přeci jenom!

Patrně se podaří uskutečnit prázdninové soustředění zájemců (jedná se o cca dvacet z vás, kteří nejdříve zareagují) na Vysočině u meandrující říčky Oslavy v Nesměřském údolí (cca 4 km od Velkého Meziříčí) v termínu 15.-21. srpen 2020 a s hvězdným lektorským týmem: Jarka Blížkovská, Josef Valenta, Hanka Kasíková, Luboš Šaman Holzer, Martin D.Polínek, Michal Růžička, Pavel Vacek (tj. arteterapie/filetika v širším kontextu umění – tanec, muzika, drama, psychologie….).

Pobyt (lektorné, ubytování, strava) bude plně hrazen z prostředků projektu, možno s sebou vzít děti (k dispozici bude  dětský celodenní táborový program s táborovými vedoucími) či další rodinné příslušníky, který si budou moci pobyt doplatit (děti cca 4 tisíce, dospělí 4.500).

Předběžní zájemci (partner projektu/dítě/rodinný příslušník) se prosím zaregistrujte u dr.Ivety Valentové na mailu Iveta.Valentova@upol.cz.